خبرگزاری ایسنا: به نقل از سایت ریاست جمهوری حجت الاسلام شهیدی یکشنبه شب در حاشیه دیدار و سرکشی از خانواده های شهید حادثه دیده در زلزله اخیر قصرشیرین : تمامی خانواده های شهید و ایثارگر حادثه دیده، بیمه حوادث هستند که تسهیلات بلاعوض به میزان تعیین نوع خسارت به آن ها پرداخت می شود.

وی افزود: هشت هزار و ۳۱۱ خانواده حادثه دیده در زلزله اخیر شناسایی شده اند که تاکنون برای چهار هزار و ۲۵۰ واحد مسکونی متعلق به حادثه دیدگان از نزدیک کار ارزیابی و تعیین خسارت انجام شده و بقیه نیز تا ۱۰ روز آینده تعیین وضعیت می شوند.

شهیدی تاکید کرد: پرداخت تسهیلات از سوی بنیاد شهید علاوه بر دیگر تسهیلات و کمک هایی است که دولت به حادثه دیدگان پرداخت می کند.

 وی ادامه داد: همچنین تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات با یک سال تنفس از سوی صندوق شاهد و ایثارگران پرداخت می شود و در مجموع گام های خوبی از سوی بنیاد شهید برای زلزله زدگان برداشته شده است.

 رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران یادآور شد: فداکاری و ایثار مردم کرمانشاه در جنگ برای همه اثبات شده و خدمات رسانی خوبی نیز به خسارت دیدگان تاکنون انجام شده است.

 وی در خاتمه گفت: در نخستین جلسه هیات دولت، نارسایی ها و مشکلاتی نظیر کمبود کانکس برای اسکان حادثه دیدگان و همچنین مشکلات بانکی بررسی و پیگیری می شود.

Post Author: Admin

You may also like

دختر کشاورزی که تبدیل به بازیگری مشهور شد

خبرگزاری رکنا: دختر روستا زاده اهل کره جنوبی اکنون به

پاسخ طراح پوستر جشنواره فیلم فجر امسال

خبرگزاری ایسنا: حمیدرضا بیدقی در گفت‌وگویی با ایسنا درباره طراحی

قاتل: انتقام ۱۰ سال حبس خود را گرفتم

روزنامه خراسان نوشت: ساعت ۲۲:۳۰ دهم تیر ماه شهروندان ساکن